ПОЛТАВСЬКИЙ ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД

Металургійне підприємство засноване в 1979 році.

Завод спеціалізується на випуску насосів для гідротранспорту - грунтових, пульпових, шламових, шлакових, водяних, каналізаційних, напівзаглибних, а також насосних установок з різними типами приводів. Матеріал робочих органів насосів – зносостійкий високохромистий чавун.

На сьогоднішній день ПЛМЗ – найбільше підприємство – виробник насосів із зносостійких високохромистих чавунів у Європі.

Загальна чисельність працюючих - близько 420 чол. Потужність ливарного цеху - 3 тис. тонн на рік Площа виробничих приміщень – 22 000 м2.

Завод має замкнутий цикл проектування і виробництва насосів та установок. Структура заводу:

1. Конструкторське бюро.

2. Ливарний цех: ділянка чавунного лиття; ділянка сталевого лиття;

3. Механічний цех.

4. Термічний цех.

5. Цех зборки та агрегатування.

6. Підрозділ сервісного обслуговування.

Завдяки власним потужностям, на всіх етапах проектування, виробництва і обслуговування ми маємо можливість забезпечити кожному клієнту індивідуальний підхід та оперативно реагувати на будь-який запит замовника.

Сьогодні заводом випускаються насоси від 2"до 28" по всасу (подача від 40м3/год до 19000м3/год). В межах цього розмірного ряду завод може вирішити будь-яку задачу по гідротранспорту – починаючи з виїзду на місце для постановки задачі, проектування системи гідротранспорту з підбором насосів, двигунів, трубопроводів, виготовленням насосних агрегатів, їх монтажем, та завершуючи запуском системи гідротранспорту та в наступному її обслуговуванням.

За якістю зносостійких чавунів та насосів в зборі завод вельми успішно конкурує з провідними світовими виробниками – Warman, GIW, Krebs, Metso, а значно нижча ціна робить нашу пропозицію унікально вигідною. Завод має сертифікати ISO 9000 та СЕ.

На всі насоси та агрегати завод забезпечує гарантійне обслуговування, а також на побажання замовника – пост гарантійне обслуговування, поставку запасних частин, ремонтом або сервісним обслуговуванням.

Ми продаємо тільки те, що робимо самі!