ПОЛТАВСЬКИЙ ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД
Почастішали випадки, коли багато підприємств Росії та України, так звані "виробники", пропонують продукцію ПЛМЗ, як власне виробництво. Крім того, посилаються на відгуки наших безпосередніх партнерів і розміщують всю інформацію на своїх сайтах.
Звертаємо Вашу увагу на те, що насоси нашого виробництва мають своє маркування (PET), яка вказана в повному найменуванні насосів в Сертифікаті відповідності України і РФ (маються на нашому сайті).
Тому запропонована продукція інших виробників, в найменуванні якої буде присутнє позначення PET, а також марки сплавів ІМЧ - нічого спільного з нашою продукцією не має, мало того викликає великі сумніви в своїй якості і походженні.
На всі питання про нашу продукцію Вам дадуть відповідь наші менеджери.
Для реалізації продукції виробництва ПП «ПЛМЗ» в Росії функціонують два представництва: ТОВ «НасосКомплектСервіс» (Новосибірськ) і ТОВ «СпецСеверСнаб» (м.Нерюнгрі, Південна Якутія »). Офіційним дилером нашого підприємства є ТОВ «НВО Гольфстрім» (м.Москва).
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/S7U1FU4oUzY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>